O firmie

Drodzy Klienci!

Firma TOP-BIS produkuje na rynek polski wysokiej jakości bieliznę damską, młodzieżową i dziecięcą z dzianin bawełnianych 100% oraz bawełnianych z dodatkiem włókna LYCRA. Podstawowy asortyment to koszulki damskie i dziewczęce, T-shirty oraz piżamki dziecięce. Do wykańczania swoich wyrobów wykorzystujemy efektowne koronki wysokiej jakości.

Posiadamy sieć odbiorców hurtowych na terenie całego kraju.

Firma TOP-BIS powstała w roku 1997. Laureat konkursu Mazowiecka Firma Roku 2004 i członek Polskiej Izby Bielizny. Od początku działalności, pracując systematycznie i z dużą konsekwencją udało nam się zdobyć szerokie grono klientów oraz wypromować logo firmy na bardzo trudnym rynku konfekcji bieliżnianej.

Marka TOP-BIS to przede wszystkim zróżnicowane wzornictwo wzbogacone pełną fantazją, które pozwala na poszerzanie grona klientów. Znakomity dobór dzianin sprawia, iż nasze produkty są wytrzymałe i długo zachowują pierwotny wygląd. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i przystępnym cenom są bardzo popularne i przychylnie odbierane przez klientów.

Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi producentami dodatków krawieckich, co sprawia, że nasze produkty charakteryzuje najwyższa jakość. Pozwala to również na wprowadzanie skomplikowanych rozwiązań w celu doskonalenia jakości produktów.

TOP-BIS   Jadwiga Finkelsztajn-Osińska
ul. Ceglana 3
05-220 Zielonka
Polska

NIP: 1250161555   Regon: 012833481